Drewniane zegarki to wyraz troski o środowisko

Drewniane zegarki to wyraz troski o środowisko

Drewniane zegarki to wyraz troski o środowisko

Zegarek jest to niewielki, noszony na nadgarstku podręczny przyrząd, który mierzy czasu. Znany od bardzo dawna, przez lata zmieniał swój kształt i formę. Dziś, w trosce o środowisko, wprowadzono na rynek zegarki drewniane. Drewno jest surowcem naturalnym, ekologicznym i nieszkodliwym dla ludzkiego organizmu. Te cechy sprawiają, że jest ono chętnie wykorzystywane w branży modowej.

Zegarki drewniane powstały z myślą o tych, którzy cechują się świadomością i odpowiedzialnością ekologiczną oraz bardzo cenią sobie dbałość o nasze środowisko. Te ekologiczne zegarki są przyjazne dla naszej planety, ponieważ tworzone są z materiału, do którego odnowy może przyczynić się każdy z nas, na przykład poprzez sadzenie drzew w swoim ogrodzie. Przy produkcji zegarków drewnianych nie zostaje zachwiana naturalna gospodarka środowiska.

Drewno bardzo dobrze się rozkłada, w związku z czym jest o wiele lepszą alternatywą niż na przykład plastik, którego rozkład trwa bardzo długo, przy jednoczesnym zatruwaniu środowiska. Firma Woodenflow proponuje produkty w pełni ekologiczne jak na przykład drewniany zegarek Baldwin. Wybierając drewniany zegarek Baldwin, wybieramy produkt przyjazny naszemu środowisku, a jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę firmy Woodenflow – sklep z drewnianymi zegarkami.