Jak wybrać stół ogrodowy?

Jak wybrać stół ogrodowy?

Jak wybrać stół ogrodowy?

Ogród to miejsce, gdzie najchętniej spędzamy czas sami, z rodziną lub przyjaciółmi. Już z początkiem wiosny lubimy organizować w nim mniejsze lub większe imprezy. Jedną z nich oczywiście jest wspólne grillowanie. Niezbędnym i praktycznym meblem okazuje się w takiej sytuacji stół ogrodowy. Jak wybrać idealny stół do naszego ogrodu czy na taras?

Stoły ogrodowe występują w różnych rozmiarach oraz kształtach. Od malutkich okrągłych lub kwadratowych po duże prostokątne. Jaki rozmiar stołu ogrodowego powinniśmy wybrać, aby odpowiadał naszym oczekiwaniom? Przed wyborem warto zastanowić się nad tym, jakie są nasze potrzeby. Małe stoły ogrodowe sprawdzą się, jeśli nie mamy dużej rodziny i niespecjalnie często zapraszamy gości. Będą o wiele łatwiejsze w przenoszeniu oraz przechowywaniu, można je ustawić również na balkonie, jeżeli nie posiadamy tarasu. Idealnie też sprawdzą się, jeśli chcemy zabierać stolik ze sobą nad wodę czy działkę, wtedy warto zakupić model składany, który po złożeniu nie będzie zajmował dużo miejsca. Natomiast większe stoły sprawdzą się idealnie w czasie wspólnego grillowania czy podczas letniego posiłku jedzonego na zewnątrz. Bez problemu pomieścimy przy nich dużą ilość osób. Duża ilość miejsca zapewni również swobodę i przestrzeń podczas użytkowania.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome w Mikołowie oferuje stoły ogrodowe, które z łatwością pozwolą stworzyć funkcjonalną oraz nowoczesną przestrzeń przydomową. Jak wiadomo stół to centrum, w którym gromadzi się cała rodzina podczas wspólnych spotkań. W DessiHome każdy klient znajdzie odpowiedni stół ogrodowy dla siebie i całej swojej rodziny.