Komu pomoże USG 4D?

Komu pomoże USG 4D?

Komu pomoże USG 4D?

Od momentu zajścia w ciążę aż do porodu każda kobieta ma przynajmniej trzy razy wykonywane badanie USG. Czy wystarcza ono do ocenienia, czy płód rozwija się prawidłowo i niczego mu nie brakuje? W większości przypadków ciężarna nie wymaga dodatkowych badań, nie oznacza to jednak ani tego, że są one zbyteczne, ani tego, że ich wykonanie nie okaże się korzystne tak z jej punktu widzenia, jak i z punktu widzenia lekarza. Obecnie jednym z najpopularniejszych jest badanie USG 4D. Nie jest ono refundowane przez NFZ, a jednak cieszy się ogromną popularnością wśród przyszłych rodziców.

Osoby, które podchodzą do badania tego sceptycznie mają zwyczaj powtarzania, że mamy w jego przypadku do czynienia przede wszystkim z fanaberią rodziców, na którą zgadzają się, nie wiedzieć czemu, ulegający ich wpływowi lekarze. Warto jednak podkreślić, że ci ostatni nie cieszą się z badania wcale mniej niż rodzice. USG 4D nie tylko przekonuje ciężarną, że z płodem nie dzieje się nic złego, ale pozwala na ocenienie tego, jak przebiega jego rozwój.

Badanie USG 4D we Wrocławiu

Placówka Medfemina we Wrocławiu zaprasza na badanie USG 4D. Oferujemy profesjonalne usługi – profesjonalny zespół lekarzy i sprzętu najnowszej generacji. Sprawdźcie ofertę – usg 4d Wrocław.