Likwidujemy przebarwienia!

Likwidujemy przebarwienia!

Likwidujemy przebarwienia!

Przebarwienia na skórze raczej nie dodają nam urody za to bardzo skutecznie zawyżają metrykę. Najczęściej pojawiają się na twarzy, dekolcie oraz dłoniach, czyli w takich miejscach, które są najbardziej narażone na działanie promieniowania słonecznego. Trudno je zamaskować przy użyciu kosmetyków, ale na szczęście można się ich pozbyć na zawsze. Jakie metody usuwania przebarwień są najskuteczniejsze?

Usuwanie przebarwień laseroterapia

Usuwanie przebarwień nie jest proste i może wymagać czasu, ale do wyboru mamy kilka zabiegów, które pomogą uporać się z tym problemem. Celem wszystkich zabiegów jest przede wszystkim poprawa kolorytu skóry oraz spowolnienie działania enzymu odpowiadającego za produkcję melaniny, ale także wyeliminowanie komórek, które mają zbyt dużą ilością pigmentu. Jedną z najpopularniejszych metod usuwania przebarwień jest oczywiście laseroterapia. Najczęściej odbywa się przy użyciu lasera frakcyjnego. Laseroterapia idealnie sprawdza się w przypadku usuwania przebarwień punktowych, niewielkich, ale również tych wyraźnie odróżniających się od naturalnego odcienia skóry. Laseroterapia polega na termicznym, kontrolowanym uszkadzaniu komórek, w których nagromadziła się melanina. Oczekiwane efekty możemy uzyskać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności rekonwalescencji.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na skuteczne usuwanie przebarwień w gabinecie Medilaser. Nasz gabinet oferuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Sprawdźcie ofertę –  depilacja laserowa w salonie Medilaser we Wrocławiu.