Poznaj prawdziwy, naturalny alkohol

Poznaj prawdziwy, naturalny alkohol

Poznaj prawdziwy, naturalny alkohol

Nikt nie powinien kwestionować tego, że alkohol pity w nadmiarze stanowi ogromne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia. Często okazuje się jednak, że nawet ten, który jest pity okazjonalnie i w niewielkich ilościach, może być sporym zagrożeniem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jego producenci nie stronią od sztucznych substancji wspomagających.

Mają one poprawiać smak alkoholu, często jednak przyczyniają się wyłącznie do tego, że organizm gorzej go toleruje. Na szczęście, na rynku ciągle jeszcze dostępny jest także alkohol produkowany jedynie z naturalnych składników. Właśnie tak powstają znakomite wódki smakowe kryjące się pod szyldem Śląskie Gorzołki.

Amatorów śląskiego trunku jest zresztą coraz więcej. Do niedawna wśród osób zachwyconych smakiem nalewek dominowali mieszkańcy regionu, teraz jednak się to zmienia. Gorzołki z powodzeniem podbijają serca mieszkańców innych części kraju, a możliwość zamawiania ich w sklepie internetowym sprawia, że można przekonać się o ich oryginalności nie będąc nigdy w Katowicach.